امروزه یکی از مهمترین فاکتورهای بازایابی آنلاین طراحی سایت است و صاحبان کسب و کار و فروشگاهها در صورت نداشتن وب سایت به زودی از دایره بازار خارج خواهند شد و این نکته مهمی است که نداشتن وب سایت عمر شرکت ها را کوتاه نموده و به زودی نمی‌توانند در رقابت بازار دوام آورند مخصوصا زمانی که شرکت ها یک وب سایت حرفه ای و تخصصی داشته باشند بهتر و راحت تر می توانند در بازار آنلاین رقابت نموده و خود را به پله‌ها و رده های بالاتر برسانند. حتی جذب مشتری و نگهداشت آن نیز تحت تاثیر این طراحی سایت قرار می‌گیرد. حرفه ای بودن بخشی از این کار است که یک سایت بتواند دانش و تخصص و ویژگیهای شرکت شما و علایق و موارد دلخواه شما را به مردم دنیا بشناساند و در عین حال ارزان و دارای هزینه مناسب برای طراحی سایت نیز باشد.

طراحی سایت حرفه ای و ارزان

سایت حرفه ای و تخصصی سایتی است که مبتنی بر دانش و تخصص شرکت شما، سلایق و علایق شما، ویژگیهای شرکت شما باشد. اینکه سایت شما بتواند به خوبی شرکت شما را به عموم مردم دنیا بشناساند و آنها را جذب نماید و در عین حال هزینه زیادی را برای شما ایجاد نکند. امروزه پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فضای مجازی همه زمینه‌های زندگی انسانها را تحت تاثیر خود قرار داده، مخصوصا در زمینه کسب و کار و بازار های آنلاین بیشتر زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده است. یکی از مهمترین کارهای طراحی سایت این است که بتوانید یک طراح سایت حرفه ای را انتخاب کنید که توانایی لازم در این زمینه را داشته باشد، آن هم با هزینه ای مناسب و به صرفه. بهترین کار  این است که ابتدا نمونه‌ کار های شرکت‌های طراحی سایت را مشاهده نموده و سعی نمایید با دقت آنها را انتخاب کنید تا در این فرایند دچار مشکل نشده و ضرر و زیان متوجه حال شما نشود، با  انجام این کار می توانید از حرفه ای بودن سایت و عملکردشان مطمئن شوید و در عین حال تخصص و تجربه لازم  و رزومه قوی در این زمینه داشته باشد و  در بازه زمانی مناسب سایت طراحی شده شما را به شما تحویل دهد.

سایت حرفه ای و ارزان
سایت حرفه ای و ارزان

نکته مهم در طراحی ارزان سایت

این موضوع را در نظر داشته باشد که بعد از طراحی سایتی ارزان قیمت باید پشتیبانی دائم سایت وجود داشته باشد تا آن وب سایت بالا نگه داشته شود. تمام وب سایتهایی که طراحی می‌شوند نیاز  به یک پشتیبانی قوی دارد. بهتر است طراحی سایتی ارزان و مناسب اما با کیفیت داشته باشید تا بتوانید به تدریج و به مرور زمان حضور خود را در اینترنت بیشتر تقویت نمائید. انجام این کار نیاز به برنامه‌ریزی و تجربه کافی دارد و ارائه یک سایت ارزانی که از کیفیت لازم برخوردار نیست و بدون تجربه و برنامه‌ریزی انجام شده است می‌تواند سرمایه و ز مان شما را هدر دهد.  عامل تجربه بسیار قابل اهمیت است زیرا باعث می شود طراح آینده سایت شما و عملکرد آن را پیش‌بینی نماید و اقدامات لازم را در زمینه صحت عملکرد وب سایت انجام دهد، علاوه بر این باعث می‌شود از مشکلات طراحی مطلع شده و در زمان لازم آن مشکلات را شناسایی و حل نماید.

طراحی ارزان سایت
طراحی ارزان سایت

عوامل پائین آوردن قیمت طراحی سایت

استفاده از قالب آماده: استفاده از قالب آماده باعث پائین آوردن هزینه وب سایت شما می‌شود اما باید توجه داشت که این قالب‌ها ممکن است در آینده سایت شما را با مشکل روبرو سازد و به تدریج از ادامه فعالیت شما را بازدارد. در ادامه به مشکلات مربوط به استفاده از قالب‌های آماده اشاره می شود.

خرید قالب وب سایت: این روش نزدیک به استفاده از قالب های آماده است که تنها تفاوت آن این است که شما می بایستی آن را از فروشگاهها خریداری نمایید و همچنین هزینه آن نسبت به استفاده از قالب‌های آماده پائین‌تر است.

نمایش اطلاعات سایت توسط کارفرما: یک روش دیگر برای پائین آوردن هزینه طراحی این است که برای نمایش و درج اطلاعات خودتان اقدام نموده و درج اطلاعات را خود بر عهده بگیرید.

عوامل موثر در پایین آمدن قیمت طراحی سایت
عوامل موثر در پایین آمدن قیمت طراحی سایت

 به چه کسی پشتیبان می‌گویند؟

شامل مجموعه وظایفی است که پس از طراحی یک وب سایت روی آن انجام می شود. آنچه مسلم است طراحی سایت ارزان هم به پشتیبانی و آپدیت نیاز دارد و بعد از طراحی سایت ارزان، وظیفه پشتیبانی تمام نخواهد شد. یکی از مهمترین کارهای یک پشتیبان سایت این است تا حد ممکن از قالب‌های آماده استفاده ننمایند چرا که ممکن است با مشکلاتی از قبیل غیر قابل توسعه بودن، ایمنی و سرعت پائین و عدم قابلیت ارتقاء مواجه شوید و در نتیجه می تواند باعث هدر  رفتن پول و زمان شما شود.

پشتیبان کیست
پشتیبان کیست

وظیفه پشتیبان سایت چیست

پشتیبان سایت باید تمام توجهش به وب سایت طراحی شده باشد تا هر اشکال احتمالی را بررسی کند و جلوی  بروز آن رابگیرد. اهمیت این وظیفه بسیار مهم است. پشتیبانی سایت احتیاج به داشتن دانشی تخصصی و فنی دارد زیرا یک سایت از زمانی که طراحی می شود باید دائما مورد بازبینی قرار بگیرد و کنترل شود و تغییرات لازمه روی آن اعمال شود. یکی از عوامل مهم در پشتیبانی سایت این است که در این زمینه تجربه کافی داشته باشند تا بتوانند سایتی ارزان و مناسب و با کیفیت را عرضه نمایند.

انواع خدمات پشتیبانی سایت

یک پشتیبان سایت دارای دو وظیفه اصلی است:

پشتیبانی فنی: در این زمینه پشتیبانی فنی سایت، طراح یا شخص پشتیبان هر روز باید عملکرد سایت را کنترل نماید تا در زمانی که از وجود مشکلی مطلع شود آن را فورا مورد بررسی قرار دهد.

پشتیبانی محتوایی: در این زمینه  پشتیبان به طور دائم متن ها و محتواهای جذاب و منحصر به فرد برای سایت و نمایش آن در خط اول موتور جستجو می نماید.

خدمات پشتیبانی سایت
خدمات پشتیبانی سایت

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *