طراحی سایت واردات و صادرات

روش های طراحی سایت بازرگانی


دراین روزها برای انجام هر کاری و هر نوع کسب و کاری داشتن اطلاعات دقیق و به روز یکی از مهمترین  گزینه‌های پیش‌روی افراد است که با استفاده از تکنولوژی و گذشتن از مرزهای جغرافیایی می‌توان با اطلاعات بیشتری روبه‌رو شده و بدین ترتیب می‌توان با گام‌های محکمتری به جلو پیش رفته و با طلاعاتی قدیمی و منسوخ شده قدم برنداشت.

یکی از اهداف بازرگانان جذب مشتری برای سایت‌ها و شرکت‌های خود است. بازرگانان به منظور افزایش اعتبار و معرفی نمودن توانمندی‌ها و مهارتها و تخصصهای خویش و از طرفی معرفی محصولات و شبکه فروش و خدمات خویش نیازمند هستند وب سایتی را برای اطلاع رسانی راه اندازی نمایند. بازرگانان نیازمند هستند که سایت‌های خویش را به دو صورت دوزبانه و چند زبانه ایجاد نمایند تا از این طریق زبان‌های بی‌ المللی دنیا قابل دسترس باشند و بیشترین زبان‌های مورد استفاده آنان زبان انگلیسی، عربی و ترکی است که بیشترین  مورد استفاده را دارند.

مفهوم صادرات در طراحی سایت

صادرات به معنای انتقال کالا یا فرستادن کالا از جایی به جای دیگر است. مسافت طی شده بین مبدا و مقصد می‌تواند فاصله چندکیلومتری تا چندهزار کیلومتر باشد. صادرات به عنوان یک عامل موثر در اقتصاد در نظر گرفته می‌شود که به دو شکل بر اقتصاد تاثیرگذار است. نخستن تاثیر در رابطه با درآمد ارزی و دومین تاثیر آن استفاده از بازارهای جهانی به سمت رشد است. به وسیله صادرات، شرکت‌ها می‌توانند فراتر از یک مرز رفته و در نهایت درآمد ارزی را به کشور خود وارد کنند.

صادرات  و طراحی سایت
صادرات و طراحی سایت

اهمیت طراحی سایت واردات و صادرات 

بی شک در عصر تکنولوژی به سر بردن و خود را بی نیاز از داشتن وب سایت دیدن قطعا باعث بی هویتی شرکت شما شده و مورد بی اعتمادی شما در نزد مشتریان خواهد شد. طراحی سایت بازرگانی برای شرکت‌های تجاری، بازرگانی و صادرات و واردات قابل اهمیت است زیرا وجود وب سایت مانند عامل حیاتی و یک پل ارتباطی با مشتریان بازارهای داخلی و خارجی برای برقراری ارتباط و گسترش روابط اقتصادی و تعاملات تجاری با بازارهای دیگر کشورها است. با طراحی سایت بازرگانی امکاناتی از قبیل : داشتن سایت در فضای مجازی برای خود به منظور برقراری ارتباط و همکاری فراهم میشود و از این طریق شرکت و بازرگانی خویش را به تمام دنیا می‌توانید معرفی نمایید.

از طریق شماره‌های تماس، نمایندگی‌ها، نرخ ارز و محصولات و خدمات بازرگانی خویش می‌توانید سفارشات خود را دریافت نمایید که با این روش رشد و پیشرفت بازرگانی و شرکت خویش را هموار خواهید ساخت. طراحی سایت بازرگانی و ساخت سایت بازرگانی به صنعت صادرات و واردات کمک می‌کند تا توسعه بیشتری پیدا کنید و این توسعه موجبات اشتغال‌زایی و در نهایت رشد اقتصادی بیشتر را هموار خواهد ساخت و از طرف دیگر به شما کمک می‌کند تا در صنعت قدرت رقابت بیشتری داشته باشید.

اهمیت طراحی سایت واردات و صادرات
اهمیت طراحی سایت واردات و صادرات

مزیت های طراحی سایت واردات و صادرات

تبلیغ محصولات و خدمات، نمایش پروژه ها و نمونه کارها، طبقه بندی محصولات، خدمات و پرژه ها، نمایش گالری تصاویر، نمایش شعبه ها و نمایندگیهای شرکت، ایجاد فرم ارتباط با مشتری، برنامه سازی برای ارتباط با مشتریان ازطریق ایمیل، راه اندازی زنجیره تامین مشتریان و ارتبط با مشتریانCRM ، خرید آنلاین محصولات، طراحی سیستم نمایش مناسب و سرعت بالا در سایت، نمایش سابقه فعالیت‌های شرکت و آشنا شدن بیشتر مشتریان با شرکت، صرف هزینه کمتر برای چاپ کاتالوگ و انواع بروشورها، تاثیر مثبت در حفظ محیط زیست.

مزیت 

یکی از مزیت های مهم طراحی سایت بازرگانی باعث اعتبار بخشی و بالار فتن ارزش و بهای شرکت شده و به این ترتیب می‌توانید نه تنها کسب و کارتان را در سطح بین المللی معرفی نموده بلکه ارتباط بهتر و دو سویه مشتری و شرکت و اطلاع رسانی سریع تر و هموارتری را برای شرکت خویش فراهم سازید، چه بسا این موضوع از مهمترین اهداف طراحی سایت بازرگانی است.

مزیت طراحی سایت واردات و صادرات
مزیت طراحی سایت واردات و صادرات

طراحی سایت حرفه ای؛ جلب مشتری و افزایش فروش

با طراحی یک سایت حرفه ای و با اطلاعات منظم و ویژگی‌های جذاب نه تنها می‌توانید اعتماد مشتریان را جلب کنید، بلکه بستر مناسبی برای گسترش مشتریان و در نتیجه افزایش فروش و درآمد ایجاد خواهید کرد.

طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی سایت چندزبانه

از آنجا که تاجران بازرگانان باید با مشتریان از سراسر دنیا ارتباط داشته باشند باید زبان و ادبیات آنان را بشناسند. این افراد باید برای افزایش سود خود، یک وب سایت چندزبانه طراحی کنند، داشتن این قابلیت باعث می‌شود که تاجران بتوانند با تمام مشتری‌های از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند. تاجری موفق است که بتواند با همه مشتریان خود ارتباط برقرار کند و این مزیتی است که زیربنایی برای بازاریابی اینترنتی و آنلاین خواهد شد و در نهایت جذب مشتری از سراسر دنیا که هدف هر بازرگانی است را فراهم خواهد ساخت.

طراحی سایت چندزبانه
طراحی سایت چندزبانه

طراحی سایت واردات و  صادرت₌ ارتقاء شغلی

سایت‌های بازرگانی مانند پل ارتباطی بین شما و مشتریانتان عمل می‌کنند و هر چه میزان خدمات و امکانات داخلی وب سایت بیشتر باشد این پل ارتباطی محکم‌تر شده و بی‌شک کاربران وب سایت اعتماد بیشتری به شرکت شما خواهند کرد.

طراحی سایت بازرگانی باعث افزایش روز به روز مشتریان شما می شود و برند شرکت شما برای آنان به یک برند آشنا و معتبر تبدیل می‌شود. حضور شما در شبکه های اجتماعی مختلف می‌تواند مشتریان بیشتری را برای شرکت فراهم سازد.

طراحی سایت
طراحی سایت

راه اول: طراحی سایت با وردپرس

برای طراحی سایت با وردپرس باید از همان ابتدا هزینه‌ای را به منظور خرید هاست ودامنه بپردازید. بر حسب حجم اطلاعاتی که می‌خواهید روی سایت خویش قرار دهید باید میزان هاست بیشتری را خریداری نمایید. قدم بعدی نیاز به یک قالب برای ظاهر سایت و تعدادی افزونه است که بعضی از این قالب ها و افزونه ها رایگان هستند.

طراحی سایت با وردپرس
طراحی سایت با وردپرس

راه دوم: استفاده از سایت سازهای رایگان!

با استفاده از ابزار سایت‌ساز می‌توانید سایت خود را بدون نیاز به کدنویسی و دانش فنیُ طراحی و مدیریت کنید و مزایای آن، عدم نیاز به خرید هاست جداگانه است. توجه کنید که حتما قبل از انتخاب یک سرویس برای ساخت یا فروشگاه اینترنتی، امکانات و شرایط آن را به صورت کامل بدانید زیرا زمان زیادی را باید صرف سایت‌تان نمایید و اگر در آینده از سرویس تهیه شده ناراضی باشید حتی اگر پولی پرداخت نکرده باشید، مطمئن باشید که زمان شما به هدر رفته است.

راه سوم: طراحی سایت رایگان

شاید تصور کنید با وارد شدن در داخل این دسته از سایت‌ها می‌توانید سایت خود را کاملا رایگان طراحی کنید اما وقتی وارد این قبیل از سایت‌ها می‌شوید می بینید منظور آنها از رایگان بودن ، طراحی سایت‌هایی خیلی ارزان بوده و حتی این قبیل دسته بندی‌ها دارای تعرفه خاص خود هستند و اینجا خبری از طراحی‌های رایگان نیست.

طراحی سایت رایگان
طراحی سایت رایگان

نکته!: یکی از بهترین روش‌ها یرای طراحی سایت، استفاده از سایت ساز و فروشگاه ساز پرتال است که با کمک آن با حداقل هزینه در کمتر از یک ساعت صاحب یک سایت خواهید بود. می‌توانید به جای صرف وقت خود برای طراحی سایت، خیلی سریع سایت خود را در پرتال ایجاد و زمان‌تان را روی پول درآوردن از آن بگذارید.  

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *