چگونه وب سایت تبلیغاتی بسازیم

چگونه وب سایت تبلیغاتی بسازیم


 

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، احتمالاً به نوعی درگیر تجارت دیجیتال هستید. اگر دقت کرده باشید ما بیشتر وقت خود را در دنیای دیجیتال می‌گذرانیم و با طراحان، توسعه دهندگان، بازاریابان، تحلیلگران کسب و کار، مدیران محصول کار می‌کنیم، ارتباط برقرار می‌کنیم و به صورت آنلاین خرید می‌کنیم. ما غذا سفارش می‌دهیم، مقصد سفر بعدی خود را انتخاب می‌کنیم و با وب سایت‌ها قرار ملاقات‌های پزشکی خود را برنامه ریزی می‌کنیم. به همین دلیل است که وقتی نام برندی را در ذهن داریم و سعی می‌کنیم آن را در گوگل جستجو کنیم، اگر نتوانیم نام تجاری یا برند محصول و یا خدمات خود را به صورت آنلاین پیدا کنیم، گیج می‌شویم.

این سؤال پیش می‌آید، چگونه ممکن است که یک کسب و کار یک وب سایت تبلیغاتی نداشته باشد؟

چگونه کسب و کار مبتنی بر وب سایت بسازیم
چگونه کسب و کار مبتنی بر وب سایت بسازیم

صرف نظر از اندازه و نوع کسب و کار، آنلاین بودن کسب و کار و تبلیغات در فضای مجازی تقریباً برای هر کسب و کاری امروزه ضروری است.

اینجاست که نیاز به یک وب سایت تبلیغاتی ایجاد می‌شود. این مقاله نه نکته را برای ایجاد یک وب سایت تبلیغاتی بیان می‌کند:

 • مخاطب خاص داشته باشید
 • استفاده از تبلیغات مجازی برای خدمات طراحی وب سایت
 • تبلیغات بنری
 • ارائه منابع رایگان
 • همکاری با طراحان
 • ارسال مطالب بروز و جدید
 • ایجاد محتوای جذاب با طراحی گرافیکی بالا
 • استفاده از گوگل ادز برای خدمات طراحی سایت
 • وب سایت تبلیغات خود را با سئو و یک وب سایت ساز خوب طراحی کنید
 1. مخاطب خاص داشته باشید.

هنگام بازاریابی خدمات طراحی وب سایت، ابتدا باید بر روی مخاطبان خاص خود تمرکز کنید. چه از تبلیغات گوگل استفاده کنید چه از تبلیغات مجازی، جزئیات مخاطب اهمیت دارد. می‌توانید از ابزارهایی استفاده کنید که به تبلیغات شما کمک می‌کنند و به صورت زیر دیده شوند:

 • مکان: یک ویژگی جالب گوگل تنظیم موقعیت مکانی شما بر اساس مکانی که در کلمات کلیدی خود قرار داده‌اید است. که در تبلیغ خدمات شما مفید است.
 • علاقه: مخاطبانی را هدف قرار دهید که محتوای مرتبط با نوع کسب و کار شما را جستجو کرده یا با آن درگیر شده‌اند.
 • قصد: در حالی فضای مجازی جستجو مبتنی بر علاقه است اما در گوگل مبتنی بر هدف است. این بدان معناست که گوگل بیشتر براساس هدف جستجوگر شروع به جستجو می‌کند و به علائق شخصی افراد کاری ندارد.
 • جمعیت شناسی: تبلیغات خود را طوری طراحی کنید که برای تمام مخاطبان خاص مورد نظر شما جذاب باشد.
 1. استفاده از تبلیغات مجازی برای خدمات طراحی وب سایت
تبلیغات مجازی برای طراحی سایت
تبلیغات مجازی برای طراحی سایت

تصمیم گیری در مورد اینکه تبلیغ خود را در کجا قرار دهید بسیار مهم است. تبلیغات وب سایت در فضای مجازی به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از عناصر پلتفرمی به معرفی وب سایت خود بپردازید.

 1. تبلیغات بنری

تبلیغات بنری از تصاویر برای هدایت ترافیک به سمت وب سایت شما از یک وب سایت دیگر استفاده می‌کند. می‌توانید به تبلیغات بنری مانند بیلبوردهای دیجیتال فکر کنید. هدف شما باید ایجاد تبلیغات چشم نوازی باشد که توجه را جلب کند.

 1. ارائه منابع و خدمات رایگان

ارائه منابع یا خدمات رایگان به مشتریان ابزاری قدرتمند برای تبلیغات خدمات طراحی وب است. وقتی محتوای آموزشی رایگان ارائه می‌دهید، کسب و کار شما به عنوان یک تخصص در آن بخش شناخته می‌شود. هنگامی که یک سرویس رایگان ارائه می‌دهید شما مشتریان بیشتری را جذب می‌کنید و ترافیک بیشتری را به سمت وب سایت خود هدایت می‌کند.

 1. همکاری با طراحان دیگر

شکل دیگری از ایجاد محتوای تاثیرگذار، همکاری با طراحان دیگر است.

 1. ارسال مطالب بروز و جدید

راه دیگری برای قرار دادن کسب و کار طراحی وب خود در صدر کسب و کارهای دیگر، ارسال محتوایی است که به روز باشد. این استراتژی تبلیغات شما را در رسانه‌های اجتماعی به‌روز نگه می‌دارد.

 1. ایجاد محتوای جذاب با طراحی گرافیکی بالا
ایجاد محتوای جذاب با طراحی گرافیکی بالا
ایجاد محتوای جذاب با طراحی گرافیکی بالا

کاربران شبکه‌های اجتماعی عاشق محتوای جذاب با زنگ و لعاب‌های خوب هستند. سعی کنید در طراحی وب سایت تمام عوامل هنری که به جذابیت تبلیغات شما کمک می‌کند بکار ببرید.

 1. استفاده از گوگل ادز برای خدمات طراحی سایت

با توجه به اینکه گوگل بیش از نیمی از جستجوها را با Google Ads انجام می‌دهد س یک راه عالی برای کسب مشتری است. وقتی از Google Ads استفاده می‌کنید، در موتورهای جستجو در بالای جستجوها قرار می‌گیرید.

استفاده از گوگل ادز برای طراحی سایت
استفاده از گوگل ادز برای طراحی سایت
 1. وب سایت تبلیغات خود را با سئو و یک وب سایت ساز خوب طراحی کنید

با استفاده از خدمات سئو وب سایت خود را در صدر جستجوهای گوگل قرار دهید. در سئو میزان مخاطبان شما با کلیدی شدن برند تجاری وب سایت شما افزایش می‌یابد.

وب سایت خود را سایت ساز خوب طراحی کنید
وب سایت خود را سایت ساز خوب طراحی کنید

سخن آخر

ساختن وب سایتی که به طور خاص به تبلیغ یک کالای خاص بپردازد، نیازمند برنامه ریزی استراتژیک است. یک وب سایت تبلیغاتی، بیانگر یک کالا یا پروژه ثابت است. بر این اساس در فضای اینترنت، وب سایت‌های مختلف را جستجو کنید و تجزیه و تحلیل رقابتی انجام دهید. این سایت‌ها را به دقت ارزیابی کنید تا مشخص کنید چه چیزی و چه کاری انجام می‌دهند. برای جذب تبلیغ‌کنندگان، ایجاد محتوای وب سایت با کیفیت بالا که بازدیدکنندگان ثابتی را جذب می‌کند و نیازهای تبلیغ کننده را برآورده می‌کند، کلید کسب درآمد از یک وب سایت با تبلیغات است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *