طرلحی سایت شرکتی


راهکاری فوق العاده در عصر دیجیتال برای جذب مشتری

 

مشتری بالقوه کار آسانی نیست، به خصوص در دنیای تجاری پر از مشتریان آگاه، که عمدتاً بر اساس منطق و منافع بلندمدت شرکت خودشان هدایت می شوند. 

طراحی سایت شرکتی منحصر به فرد اولین قدم در جلب توجه مشتری است. در مقاله ما تعداد انگشت شماری از نکات طراحی سایت شرکتی و نمونه هایی از سایت های منحصر به فرد ر
خواهید یافت.

گالری طلا و جواهر دنیز اهواز

چرا یک وب سایت خوب طراحی شده برای یک شرکت بسیار مهم است؟

طراحی سایت شرکتی می تواند عملکردهای زیادی را انجام دهد. اول از همه، این یک ویترین از شرکت شما در وب است. به لطف آن، حضور خود را در اینترنت گسترش می دهید.

 

 داشتن یک وب سایت شرکتی فرصت های بیشتری را برای تبلیغ نام تجاری و موقعیت آن در اختیار شما قرار می دهد. می توانید فعالیت های بازاریابی را با استفاده از صفحات فرود یا وبلاگ انجام دهید.

 با طراحی سایت شرکتی ، کانال های ارتباطی جدیدی برای مشتریان ایجاد می کنید. برای بهبود ارتباط با مشتریان می توان از فرم تماس، چت زنده یا ربات چت استفاده کرد. در صورتی که تصمیم به ایجاد یک فروشگاه آنلاین داشته باشید، سایت ممکن است عملکرد فروش را نیز انجام دهد.

با ایجاد یک پلتفرم متمایز از سایر صفحات شرکتی، احتمال موفقیت شما در جذب مشتریان بالقوه را افزایش می دهید. طراحی و عملکرد جالب و زیباشناختی، تاثیر مثبت اولیه را تضمین می کند و تصویر شرکت شما را تقویت می کند.

طراحی سایت حرفه ای با گرافیک زیبا، محتوای مرتبط، شرح خدمات و توصیفات مشتریان به شما این امکان را می دهد که اعتماد مشتری را نسبت به برند خود افزایش دهید و آنها را متقاعد به خرید کنید.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: تجارت الکترونیک صارم

وب سایت های شرکتی – بهترین شیوه ها

آیا می دانید چه روش های خوب طراحی سایت شرکتی را باید دنبال کنید؟ اینترنت گنجینه ای از دانش و نظرات در مورد ایجاد صفحات وب شرکتی است و ارزش آشنایی با منابع مختلف را دارد. با این حال، مهمتر از همه، به پیشنهادات توسعه دهندگان و طراحانی که در حال ساخت صفحه شرکت شما هستند توجه کنید.

 آنها وب‌ سایت‌های زیادی را برای تجارت ایجاد کرده‌اند و می‌دانند که استفاده از راه‌حل‌های فردی مستلزم چیست. با این حال، چند موضوع وجود دارد که باید در مورد آنها بیشتر بدانید

طراحی جالب

طراحی دقیق یک وب سایت شرکتی می تواند مشتری را در همان نگاه اول جذب کند و باعث شود مدت بیشتری در صفحه بماند. به یاد داشته باشید که در صورت امکان از مواد گرافیکی اصلی با کیفیت بالا استفاده کنید. ارزش آن را دارد که روی ایجاد گرافیک های منحصر به فرد تمرکز کنید که مشخصه برند شما می شود. 

تعامل عناصر و راه حل های غیرمعمول، مانند استفاده از گیمیفیکیشن، کاربران را تشویق می کند تا سایت شرکتی شما را مرور کنند.

عملکرد

یک صفحه وب، درست مانند هر محصول دیجیتال دیگری، برای کمک به مشتری برای دستیابی به یک هدف خاص طراحی شده است، به عنوان مثال. تماس با شرکت، خرید یا مشاهده خدمات. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به مشتریان بالقوه دسترسی به عملکردهایی را ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد نیازهای خود را برآورده کنند.

 به عنوان مثال: امکان خرید آنلاین، تماس سریع با دستیار مشتری یا خواندن یک وبلاگ شرکتی. انجام آزمایش هایی برای حذف خطاهایی که در استفاده از صفحه اختلال ایجاد می کنند، ضروری است.

شهودی بودن

یک وب سایت نه تنها باید جالب باشد، بلکه باید استفاده از آن آسان باشد. اگر مشتری نداند چگونه به هدف خود برسد (اطلاعات لازم را بیابد، خرید کنید، با یک دستیار مشتری قرار ملاقات بگذارید)، به سرعت سایت را ترک می کند. پیمایش در صفحه وب باید ساده و سرراست باشد تا مسیر مشتری در هنگام پیمایش در سایت تا حد امکان طبیعی باشد. شما باید در مورد نحوه ساخت منو و نحوه حرکت کاربر اینترنت بین صفحات فرعی فکر کنید.

پاسخگویی

در عصری که دستگاه‌های تلفن همراه در همه جا مورد استفاده قرار می‌گیرند، کارمندان شرکت‌های بزرگ گاهی از تلفن‌ها برای یافتن تامین‌کننده مناسب محصولات یا خدمات استفاده می‌کنند. یک صفحه وب که به درستی در دستگاه تلفن همراه باز نمی شود، بلافاصله مشتری بالقوه را ازدست می دهید. ریسپانسیو بودن یک وب سایت یک استاندارد مدرن است که باید هنگام ایجاد آن در نظر داشت.

بهترین وب سایت های پایداری شرکتی

شرکت‌های بیشتری می‌خواهند از نظر اجتماعی و زیست‌محیطی مسئولیت‌پذیر شوند، از این رو شرکت‌هایی که در مورد توسعه پایدار مشاوره می‌دهند، ظهور کردند. قبل از شروع ساختن یک وب سایت برای سازمان خود، نمونه هایی از صفحات مشابه را بررسی کنید.

بهترین وب سایت های شرکتی – جمع بندی

برخی از فناوری‌ها – بیش از سایرین – برای پروژه‌های پیچیده مناسب هستند، و بدون شک ایجاد یک وب سایت شرکتی گسترده است. شرکت تجارت الکترونیک صارم – CMS انعطاف پذیر و قابل اعتمادی که توسعه دهندگان ما در آن تخصص دارند – اغلب برای این منظور استفاده می شود. ما اغلب روی ساخت صفحات وب شرکتی با شرکت های کوچکتر و شرکت هایی کار کرده ایم. ما به شما کمک می کنیم وب سایتی طراحی کنید که به شما امکان می دهد اهداف تجاری خود را برآورده کنید.

تجارت الکترونیک صارم ارائه خدمات سایت شرکتی :

باما در تماس باشید:

info@saremec.ir

استان البرز-کرج، کمالشهر، پارک علم و فناوری البرز، ساختمان مرکزی، طبقه چهارم واحد 414

09380916586

02634762397 :  تجارت الکترونیک صارم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *